İstanbul
23 Nisan, 2024, Salı
 • DOLAR
  32.63
 • EURO
  34.84
 • ALTIN
  2413.1
 • BIST
  9645.02
 • BTC
  66790.05$

SİNABDER Olağan Genel Kurulu Gerçekleştirildi


SİNABDER Olağan Genel Kurulu Gerçekleştirildi
Sincan Amatör Olta Balıkçılar Derneği (SİNABDER) Olağan Genel Kurulunu yaparak Yönetim Kurulunu ve ASOF delegelerini seçti.

Sincan Amatör Olta Balıkçılar Derneği (SİNABDER) dernek merkezlerinde gerçekleştirilen toplantıda saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından, dernek hesapları oy birliği ile ibra edildi. Yeni Yönetim ve Denetim Kurulları oluşturulmasının ardından, derneği temsil etmek üzere Ankara Merkezli Amatör ve Sportif Olta Balıkçılığı Federasyonu (ASOF) delegeleri belirlendi.

Balık Haber’e konuşan SİNABDER Yönetim Kurulu Başkanı Niyazi Gerikalan, ‘’Üyelerimize yeniden beni bu göreve layık gördükleri için şükranlarımı sunarım. 2011 yılında kurulan derneğimiz her geçen gün vizyonunu yenilemektedir. Çevre ve doğa bilinci içerisinde sürdürülebilir balıkçılık yapılması ve olta balıkçılığının gelişmesi için çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Bu dönemde de yasadışı avcılıkla mücadelemiz ön planda olacaktır. İç sularımızda giderek azalan balık popülasyonu bizleri endişelendirmektedir. Ülkemizde her geçen gün yaygın hale gelmeye başlayan sportif balıkçılığın (yakala-bırak) gelişmesi için yeni dönemde daha fazla gayret sarf edip projeler üretmek öncelikli hedeflerimizden biri olacaktır.

Derneğimizin bu günlere gelmesinde büyük emek sarf eden kıymetli üyelerimize ve yönetim kadrolarımıza, bugün Olağan Genel Kurulumuza yoğun katılım sağlayan üyelerimize ayrı ayrı teşekkür eder, yeni dönemin derneğimize hayırlı uğurlu olmasını dilerim’’ ifadelerine yer verdi.

 

SİNABDER Yönetim Kurulu

Niyazi Gerikalan

Mustafa Orhan

Serkan Oktamış

Adnan Akyüz

Özden Aydın Şimşek

Serkan Eroğlu

Yavuz Selim Yüce

 

SİNABDER Denetim Kurulu

Zekeriya Köksal

Sefa Aydoğan

İsmail Akar

 

ASOF Federasyonu Delegeleri

Niyazi Gerikalan

Mustafa Orhan

Serkan Oktamış

Özden Aydın Şimşek

Adnan Akyüz

Serkan Eroğlu

Yavuz Selim Yüce

Zekeriya Köksal

Sefa Aydoğan

İsmail Akar

 

Balık Haber Merkezi (Özden Aydın Şimşek)

Kaynak: Balık Haber Merkezi

Videolar için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın!

Yorum Yazın

E-posta hesabınız sitede yayımlanmayacaktır. Gerekli alanlar ile işaretlenmişdir.

Başka haber bulunmuyor!